Srpen 2008

...Že by zase zpět???

22. srpna 2008 v 14:00 | Cha°TiC GirL
Hoj všem....
Nějak sem se začala nudita tak sem asik zase zpátkyříkám asik, páč newim, jestli si to zejtra zase nerozmyslim a nedám se zase to moje slavný ENDMno každopádně mám novej designe, akorát mi teda řekněte jestli vidíte záhlaví???? pořád mi tam nece naskočit....divnééé! Tak já jdu z nudy přidávat čláánky hehe...zatim zdarec...

...THE END...

5. srpna 2008 v 17:05 | Cha°TiC GirL

Jednou všechno končí....
A já sem takhle rozhodla...to víte, pár věcí sem si uvědomila...už mi není nějakejch 13...a na tohle už asik nemám mno...njn :) já wlastně tedka mě to napadlo...že udělám klik a zrušim blog, ale abych se s váma nerozloučila??? to bych přece neudělala....
tagže zbohem....
IKatuShka I Maki I MrS.AdelQa I missis Ajs I
a hlavně tobě....
víš kde mě najdeš....
papec...měla sem vám faktys ráda...co SB se tu vyměnilo, ale vy ste tu se mnou zakončili...mějte se v životě pěkně, třeba vás někdy navštívim:)
zbohem přezdívce Cha°TiC GirL.....
P.S. dávám se k tomu takovou úchylnou písničku :D abyste moc nebrečeli :D a začali se tomu tlemit :D
...END...

Odjíždím, spěchám, není čas, bez smajlů a ostatních kravin, mno prostě jední slovem páááčko lidi! tagže dvouma slovama mno!

1. srpna 2008 v 0:11 | Cha°TiC GirL |  Stupid diary
Ahojda lidišky
mno já zejtra odjíždím a vrátím se až v pátek! tagže se tu mějte a v pondělí mě tu určitě uvidíte! to budu uzavírat u bleskovku tagže klidně ještě pište máte na to celej výkend :)
užívejte výkendu...já někde kalim na chatě...:D
tady máte můj toplist...já ty písničky totiž uplně žeru